Naše společnost

Od roku 2009 se zabýváme prodejem stavební chemie značek JUB, MAPEI, QUICK-MIX, GUTTA, KVK, Balterio, Caparol, GHC, atd., Poskytujeme poradenský servis a odborný dozor při aplikaci výrobků na stavbách. Míchací centrum nám poskytuje možnost míchání omítek, fasádních a interiérových barev včetně lazur na dřevo do odstínů dle vašeho výběru z našich barevníků i barevníků jiných značek.

Informace

Nabízíme veškerý sortiment renomovaných značek JUB, MAPEI, QUICK-MIX, GUTTA, KVK, Balterio, Caparol, GHC, atd., většina položek je k dodání do 3 pracovních dnů. Jsme vybaveni automatickým strojem pro míchání barev a omítek JUB - Jumix s možností okamžitého míchání dle výběru z široké škály barev. Veškerý sortiment, který nabízíme naleznete v našem ESHOPU. Zde naleznete i veškeré technické informace k materiálům.

Provozovna:      

Václav Kraus      
Tyršova 848,
25266, Libčice nad Vltavou
ICO: 70713120
DIC: CZ7806050131 
Mobil: 776 862 286  Václav Kraus, Email:  kraus@stavebninykraus.cz
Objednávky a poptávky na materiály zasilejte na email:  objednavky@stavebninykraus.cz
 
 

Servis

V případě Vašeho zájmu navrhneme nejvhodnější technologický postup pro řešení Vaší zakázky a dohlédneme na její realizaci přímo na stavbě. Pro naše zákazníky poskytujeme technický servis (měření vlhkostí podkladu a vzduchu, odtrhové zkoušky, měření pevnosti v tlaku a teploty povrchú.) ZDARMA